POTRZEBUJĘ POMOCY

Potrzebujesz uzyskać pomoc lub wsparcie merytoryczne od naszej Fundacji?
Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na adres: fundacja@fundacjaslysze.pl

Dokładnie opisz czego dotyczy prośba oraz podaj kontakt zwrotny do siebie, po zapoznaniu się ze zgłoszeniem – skontaktujemy się zwrotnie.

NASI PODOPIECZNI

Helka Decybelka - Helena Bitkowska

Hela ma 4 latka i urodziła się z wrodzonym wirusem cytomegalii, który spowodował u niej obustronny głęboki niedosłuch.
Obecnie Helenka jest szczęśliwą posiadaczką dwóch implantów słuchowych, które pozwoliły jej poznać świat dźwięków i rozwinąć mowę werbalną. Jest waleczną dziewczynką, która mierzy się z przeciwnościami i podejmuje nowe wyzwania. Zmaga się także z młodzieńczym idiopatyczno-reumatoidalnym zapaleniem stawów. Nie brakuje jej jednak optymizmu i dziecięcej radości, którą na każdym kroku emanuje i zaraża nią innych.

Hela uwielbia życie - kocha świat dźwięków, a jej codzienną radość możecie obserwować na blogu Helki Decybelki.

FUNDACJA PROFESORA
SKARŻYŃSKIEGO „SŁYSZĘ”