PIERWSZA GALA CHARTYATYWNA FUNDACJI PROFESORA SKARZYŃSKIEGO "SŁYSZĘ" 

Pierwsza Gala i Aukcja Charytatywna odbędzie się w dniu 3 marca, o godz. 16.00, w hotelu Park Kajetany, w Kajetanach. Uczestnikami Gali będą osobowości ze świata biznesu, kultury i sztuki oraz medycyny i ochrony zdrowia. Przed Galą, o godz. 14.00, zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu „Przypadek Beethovena” w reżyserii Luizy Budejko.

Premiera filmu składać będzie się z:

 • brunchu (g. 14:00)
 • pokazu filmu „Przypadek Beethovena” (g.14:40)

Gala składać będzie się z:

 • części merytorycznej w takcie, której przedstawione zostaną: zakres działania oraz osiągniecia Fundacji (g.16:00)
 • aukcji charytatywnej 
 • uroczystego wręczenia wyróżnień – statuetek ZŁOTY ŚLIMAK 
 • części koncertowo-muzycznej (występ SARSA, MACIEJ MIECZNIKOWSKI)
 • uroczystej kolacji (ok. 19:00)

Rozkład czasowy Gali: 

Harmonogram gali:

14:00 - brunch

14:40 - pokaz filmu „Przypadek Beethovena” w reżyserii Luizy Budejko.

16:00 - część oficjalna Gali, wręczenie statuetek, start aukcji cichej

16:50 - występ SARSA

17:20 - aukcja na scenie 

18:20 - występ Maciej Miecznikowski

18:40 - kolacja

20:00 - zakończenie aukcji cichej

 

ZŁOTE ŚLIMAKI – WYRÓŻNIENIA DLA AMBASADORÓW SŁUCHU

W trakcie Gali Charytatywnej Fundacji Słyszę zostaną wyróżnione osoby, zaangażowane w działalność Fundacji, które aktywnie działają na rzecz osób i rodzin dotkniętych problemem niedosłuchu w Polsce i na świecie oraz zachęcają do tego działania innych.

Osoby te zostaną wybrane przez Radę Fundacji i zostaną uhonorowane statuetką Złotego Ślimaka.

Ślimak to symbol cichego, ale wytrwałego postępu -  odnosi się do wytrwałości w przełamywaniu barier komunikacyjnych i społecznych.

W tym roku wyróżnienia zostaną przyznane w 4 kategoriach:

Biznes i Korporacje: kategoria dla liderów biznesowych i korporacji, którzy przyczynili się do rozwoju Fundacji poprzez wsparcie finansowe, partnerstwa lub inicjatywy społeczne.

Społeczni Bohaterowie: kategoria skierowana do osób, które aktywnie działają w społecznościach lokalnych, takich jak nauczyciele, wolontariusze, i indywidualni działacze, którzy wykazują wyjątkowe zaangażowanie na rzecz osób z niedosłuchem.

Zdrowie i Opieka: kategoria skierowana do lekarzy, pedagogów, psychologów i innych specjalistów medycznych, którzy poprzez swoją pracę przyczyniają się do poprawy jakości życia osób z niedosłuchem.

Sztuka, Kultura, Kreacja: kategoria skierowana do artystów, twórców, muzyków i innych osób z branży kreatywnej, którzy swoją sztuką i działalnością artystyczną wspierają misję Fundacji, podnoszą świadomość społeczną lub angażują się w projekty edukacyjne i kulturalne.

Gościem specjalnym na naszej Gali będzie SARSA.

SARSA

„ Czasami mówi się, że prawdziwy artysta to artysta odważny. I taka bez wątpienia w 2023 r. była Sarsa, która przedstawia się wszystkim i mówi po prostu " *jestem Marta".

Wokalistka odcięła grubą kreską swoje poprzednie albumy i zaskoczyła materiałem z pogranicza popu i alternatywy. Czegoś takiego na pewno nikt się nie spodziewał.” (Autorzy onet kultura Bartosz Sąder)

Sarsa wydała pięć solowych albumów : Zapomnij mi (2015), Pióropusze (2017), Zakryj (2019) i Runostany (2022), *jestem marta (2023). Jej muzyka niezmiennie wzbudza zainteresowanie – w sumie ponad 300 Milionów wyświetleń tylko na platformie Utube.

AUKCJA CHARYTATYWNA - SERCE GALI

Podczas Gali odbędzie się aukcja, na której licytowane będą dzieła sztuki oraz wyjątkowe spotkania. Licytacja dzieł sztuki odbędzie się we współpracy z domem aukcyjnym Art in House. Będziemy licytować między innymi prace: Jacka Opały, Joanny Szumskiej czy Jana Bonawentury Ostrowskiego.

Licytacja wyjątkowych doświadczeń i spotkań to między innymi licytacja: testowania gier w Studiu UX CD Projekt Red, lotu balonem nad parkiem mazowieckim parkiem krajobrazowym czy konsultacja specjalistyczna z prof. Skarżyńskim.

Dochody z aukcji przeznaczone zostaną na działalność statutową Fundacji oraz na rozwój programu "Usłysz Nas – Nie Wykluczaj".

Dom aukcyjny i galeria sztuki Art in House jest prowadzona przez Zespół pod kierunkiem Anity Wolszczak-Karasiewicz. Zespół działa od 2015 roku i w tym czasie doszedł do pierwszej pozycji w Polsce, w swoim segmencie rynku. Współpracuje z artystami, którzy za pośrednictwem Art in House sprzedali ponad 30 000 dzieł sztuki na rynek polski oraz za granicę m.in. do USA, Kanady, Europy, Australii, Singapuru czy Wysp Bahama. Od samego początku naszej działalności dzielimy się z Państwem wiedzą, pasją i doświadczeniem naszych historyków sztuki oraz stawiamy na najwyższą jakość oferowanych prac.
Jeśli nie wiedzą Państwo, w jakie prace warto inwestować, zapraszamy do lektury kilku podpowiedzi: https://artinhouse.pl/pl/dom-aukcyjny/jak-wybrac

LISTA PRZEDMIOTÓW DO LICYTACJI

Voucher na stworzenie EKOmuralu o powierzchni 10 m2

Oferta obejmuje voucher na stworzenie EKOmuralu o powierzchni 10 m2, gdzie osoba, która wygra licytację, będzie miała możliwość wyboru wyglądu muralu.
Mural może być wykonany również wewnątrz budynku.
Artystka, wykorzystując innowacyjne farby fotokatalityczne, które nie tylko nadają muralowi estetyczny wygląd, ale również pełnią istotną funkcję ekologiczną, ważną dla ESG każdej firmy.
Działają one jak małe "zielone oazy", oczyszczając powietrze wokół nich z zanieczyszczeń, tak jakbyśmy posadzili 10 m2 lasu.
Innowacyjna technologia jest skuteczna w redukcji smogu i innych szkodliwych substancji, co przekłada się na poprawę jakości powietrza i zdrowia naszej społeczności.. Wartość muralu wynosi 18 000 zł, co odzwierciedla zarówno wartość artystyczną, jak i ekologiczną tej inicjatywy.
Mural stworzy Lidia Golovatuk – artystka ukraińskiego pochodzenia. Swoją przygodę ze sztukę rozpoczęła w 2003 roku na studiach o kierunku fashion designer.
CENA WYWOŁAWCZA: 5000 PLN

Motylica - Jacek Opała, ceramika-malowana-szkliwiona, 70x55x35 cm

Jacek Opała

Rzeźbiarz urodził się w 1970 roku w Bolesławcu na Dolnym Śląsku. Zaczął rzeźbić w glinie w 2009 roku. Jego własne prace łączą harmonię idealistycznej formy z kombinacją zdobień, kolorów, dodatków czy zniekształceń. Próbuje zamknąć w nich emocje i atmosferę tajemniczości. Interpretacje i odgadywanie pozostawia jednak odbiorcy. Interesuje się sztuką od Pompejów, przez Michała Anioła, po Igora Mitoraja. Jego prace były wystawiane w wielu galeriach i miejscach w Polsce i za granicą m.in. w Czechach, Niemczech, Holandii i USA.

CENA WYWOŁAWCZA: 3000 PLN

Anielska Para - Jan Bonawentura Ostrowski, olej, płótno 81x100 cm

Jan Bonawentura Ostrowski

Artysta urodził się w Częstochowie, ale całe życie związany jest z Warszawą, gdzie ukończył studia na wydziale rzeźby Akademii Sztuk Pięknych. Studiował też malarstwo na Accademia di Brera w Mediolanie. Uprawia wszystkie sztuki piękne - od malarstwa poprzez grafikę aż do rzeźby. Malarstwo zaczął uprawiać w latach siedemdziesiątych. Debiutował dużą wystawą indywidualną w Galerii „ART” w Warszawie. Od tej pory regularnie wystawia swoje obrazy w kraju i zagranicą. Malarstwo Bonawentury przedstawia świat baśni, pełen spokoju i harmonii.

CENA WYWOŁAWCZA : 3000 PLN

Zielona Arkadia - Joanna Szumska, olej, płótno 140x100 cm

Joanna Szumska

Malarka urodziła się w Otwocku w 1965 roku. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie oraz pracowała w pracowni scenograficznej teatru Baj w tym samym mieście. Później zajmowała się projektowaniem graficznym oraz projektowaniem wnętrz. Jednak malarstwo zawsze było jej naturalnym środkiem wyrazu. Uważa, że najpiękniejsze abstrakcje i najbardziej fantastyczne kompozycje tworzy natura, a każdy jej element to doskonałość. Szumska każdej pracy poświęca wiele dni lub tygodni i zawsze odważnie używa żywych wyrazistych barw. Jej obrazy brały udział w licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych, w Polsce i za granicą.

CENA WYWOŁAWCZA : 3000 PLN

Electric - Paulina Robotycka, akryl, płótno 120x120 cm

Paulina Robotycka

Malarka urodziła się w 2000 roku w Gdańsku. Od 2019 roku studiuje psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Przede wszystkim uprawia malarstwo sztalugowe oraz monumentalne. W jej pracach znajdziemy odwołanie do malarstwa barwnych płaszczyzn, taszyzmu i malarstwa gestu. ​W swoich obrazach stosuje techniki psychologii koloru, skupia się na nakładanych barwach, z zamiarem wywołania odczuć u widza, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Jej obrazy znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce i za granicą.

CENA WYWOŁAWCZA : 1000 PLN

Schyłek zimy - Konrad Hamada, olej, płótno 70x100 cm

Konrad Hamada

Artysta urodził się w 1981 roku w Krakowie. Ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Wydział Reżyserii w Krakowskiej Szkole Filmu i Komunikacji Audiowizualnej. Uprawia głównie realistyczne malarstwo olejne, którego tematem są duże symboliczne kompozycje, w których odwołuje się do twórczości Hieronima Boscha, Gustava Klimta i Prearafaelitów oraz niekiedy pejzaż. Pracuje również na co dzień jako portrecista i rysownik. Jego prace znajdują się w kolekcjach instytucji i osób prywatnych w kraju i za granicą. Hamada jest laureatem nagród i wyróżnień na festiwalach kina niezależnego w Polsce, w tym dwa razy pierwszego miejsca za film „Czwarty grzech”.

CENA WYWOŁAWCZA : 1500 PLN

Duet Rusty Orange - Joanna Roszkowska, olej, akryl, płótno 100x100 cm ceramika, malowana, szkliwiona 50x30x25 cm

Joanna Roszkowska

Artystka studiowała na wydziałach Wzornictwa Przemysłowego oraz Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Tworzy abstrakcyjne rzeźby ceramiczne oraz obrazy. W swoich pracach rzeźbiarskich inspiruje się naturą i otaczającym nas światem: biologią, organicznymi kształtami, ale
również prostymi formami architektonicznymi i twórczością człowieka. Jej abstrakcyjne obrazy są ekspresyjne i często bogate w struktury. Tworząc swoje obrazy wykorzystuje różne materiały, techniki malarskie, w tym opiłki żelaza, które przetwarza w rdzę. Często tworzy tzw. duety – mini kolekcje składające się z rzeźby i obrazu. Ceramika i malarstwo wzajemnie się przenikają i uzupełniają. Prace Roszkowskiej prezentowane były na wielu wystawach w całym kraju.

CENA WYWOŁAWCZA : 2500 PLN

Testowanie gry w UX Labie CD PROJEKT RED

Zapraszamy do licytowania udziału w playteście, w studio UX Lab, w Warszawskiej siedzibie CD PROJEKT RED. 

Czym jest Playtest? Playtest to nie tylko zabawa, ale również odpowiedzialne zadanie. Jako uczestnik będziesz miał możliwość zagrać w nasze gry na różnych etapach produkcji. Twoja opinia i spostrzeżenia będą bezpośrednio wpływać na finalny produkt, dzięki współpracy z naszym zespołem UX Researcherów. To właśnie oni analizują informacje zwrotne od graczy, aby nasze gry były jeszcze lepsze.

Dla kogo? Program jest otwarty dla osób powyżej 16 roku życia, które pasjonują się grami wideo i szeroko pojętą popkulturą. Nie przegap tej szansy, jeśli czujesz, że jesteś właśnie taką osobą!

Co zyskujesz?

 • Unikalne doświadczenie testowania gier w trakcie ich tworzenia.
 • Możliwość wpływania na finalne wersje gier.
 • Odkrycie metod badawczych stosowanych w UX Lab, takich jak badanie ruchu gałek ocznych.
 • Wiedzę na temat procesu produkcji gier od środka.
 • Pamiątkowy prezent od CD PROJEKT RED.

Bezpieczeństwo i poufność Ze względu na poufny charakter informacji, uczestnicy będą zobowiązani do zachowania w tajemnicy szczegółów testowanych gier. Przed rozpoczęciem playtestu konieczne będzie podpisanie umowy o zachowaniu poufności (NDA) — Non Disclosure Agreement.

CENA WYWOŁAWCZA: 500 PLN

Ekskluzywna wizyta w Hangarze SprintAir z przewodnikiem.

Wizyta w hangarze SprintAir to unikatowa okazja, by zanurzyć się w fascynujący świat lotnictwa zdobywając wiedzę i doświadczenia, których nie zapewni żadna książka czy film.

Szczegóły wizyty:

Lokalizacja: Hangar SprintAir.

Samoloty: Będziesz miał wyjątkową okazję zobaczyć z bliska samoloty ATR72 i Saab340, dwa pilary floty SprintAir, znane z niezawodności i wszechstronności.

Zwiedzanie z Ekspertami: przez hangar poprowadzą Cię eksperci SprintAir, dzieląc się wiedzą na temat budowy, technologii oraz procesu przygotowania maszyn do lotu. 

Zyskujesz:

 • Bezprecedensowy dostęp do wnętrza jednego z najbardziej zaawansowanych hangarów lotniczych.
 • Możliwość przyjrzenia się z bliska potężnym maszynom lotniczym
 • Rozmowę z ekspertami lotnictwa.
 • Fotografie z wizyty, aby zachować wspomnienia z tej niezwykłej przygody.
CENA WYWOŁAWCZA: 1000 PLN

Lot balonem nad Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym z pilotem - Włodzimierzem Kluskiem.

Zobacz Mazowsze z innej perspektywy, unosząc się wśród chmur i oglądając malownicze pejzaże z lotu ptaka.

Wylicytuj niezapomniany lot balonem nad terenami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego na wyłączność, w wybrany przez Ciebie dzień.

Każdy lot jest inny i niepowtarzalny a stawianie balonu to spektakularne widowisko podczas, którego żywioły powietrza i ognia współgrają ze sobą, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Pod okiem Włodzimierza Kluska – dawnego pilota wojskowego, uczestnika Mistrzostw Europy Baloniarzy oraz Mistrzostw Świata w Stanach Zjednoczonych, który dotarł balonem aż do stratosfery - 11 kilometrów nad powierzchnią Ziemi – poczujesz prawdziwą wolność i poznasz wszystkie tajniki tego widowiskowego sportu.

CENA WYWOŁAWCZA: 1000 PLN

Voucher na trening z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem

Mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w licytacji niezwykłej okazji - możliwość treningu bokserskiego z legendą ringu, Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem! Będziecie mieli okazję rozwinąć postawę gotowości do walki, gardy jak i prawidłowego wyprowadzania ciosów.
CENA WYWOŁAWCZA: 1000 PLN

Voucher na VIP Weekend w Hacienda Cocuyo z atrakcjami od Marka Zmysłowskiego

Oferujemy niepowtarzalną okazję na wylicytowanie pakietu VIP na weekend (2 noce) dla dwóch osób w Hacienda Cocuyo, zaprojektowanym przez polskiego przedsiębiorcę, inwestora i autora bestsellerowej książki „Chasing Black Unicorns", Marka Zmysłowskiego.

Weekend na Dominikanie to nie tylko szansa na luksusowy wypoczynek, ale również na zapoznanie się z wizją Marka Zmysłowskiego, polegającą na budowie zielonych, prywatnych miast na półwyspie Samaná w Dominikanie.

Co Zawiera Pakiet VIP:

Weekend (2 noce) w Hacienda Cocuyo dla 2 osób: luksusowy pobyt w jednym z najbardziej ekskluzywnych miejsc w Dominikanie, oferujący spektakularne widoki i niezrównane udogodnienia.

Zipline Adventure: adrenalina i piękno natury w jednym, z ekscytującym zjazdem na linie nad malowniczymi krajobrazami.

Prezentacja Nomad City: unikalna okazja, by z pierwszej ręki dowiedzieć się więcej o projekcie Samana Group i wizji Marka Zmysłowskiego dotyczącej zmiany rynku nieruchomości i idei świadomego kapitalizmu.

Dodatkowe Atrakcje bez Marży SG.

CENA WYWOŁAWCZA: 2000 PLN

Voucher na konsultację z Pawłem Tkaczykiem, strategiem budowania silnych marek.

Wśród portfolio Klientów Pawła Tkaczyka znajdziemy marki takie jak: HBO, SONY, Orange, Glaxo Smith Kline. Jest autorem 3 bestsellerowych książek marketingowych . „Człowiek Roku Marketingu” 2012 roku.
Dzięki konsultacji dowiesz się, jak opowiadać o Twojej marce, lub rozwiążemy problemy, przed jakimi stoi Twoja marka.
Zastanawiasz się, jak wejść na rynek z nowym produktem, by nie marnować pieniędzy? Jak uporządkować strukturę marek i produktów, by klienci kupowali więcej? Na te wszystkie wyzwania może pomóc konsultacja z Pawłem Tkaczykiem

CICHA AUKCJA

Oryginalna figurka SAMOTNY WILK — WIEDŹMIN, z podpisami twórców gry.

Wyrusz wraz z Geraltem na poszukiwanie mitycznych yokai i staw czoła niebezpieczeństwom!

Ta pełna detali, kolekcjonerska figurka została wykonana z nadzwyczajną dbałością o szczegóły. Jej kolorystyka, znakomicie oddająca charakter i atmosferę przedstawionej sceny, została opracowana przez Jarosława "Camelsona" Drabka, uznanego malarza miniatur.

CECHY:

 • Materiał: polystone
 • Wymiary:
 • Wysokość figurki: 30.5 cm
 • Wymiary opakowania: 35.6 x 40.6 x 53.3 cm
 • Waga: 6.8 kg

Aby uczynić tę pozycję jeszcze bardziej wyjątkową, na pudełku zebraliśmy dla Was podpisy twórców gry. To nie tylko kolekcjonerski przedmiot, ale także unikatowa pamiątka, która łączy w sobie pasję do gier z artystycznym rzemiosłem. Nie przegap okazji, by stać się posiadaczem tej limitowanej edycji figurki Wiedźmina, autoryzowanej i podpisanej przez ludzi, którzy przyczynili się do stworzenia legendy.

CENA WYWOŁAWCZA: 1000 PLN

Wyjątkowa kolekcja płyt winylowych Cyberpunk 2077 oraz Samurai - 3 LP – edycja specjalna z autografami.

Kolekcja składa się z 3 czarnych płyt winylowych (LP), zawierających zarówno pełną ścieżkę dźwiękową gry Cyberpunk 2077, jak i buntowniczy EP od SAMURAI.

Oryginalna Ścieżka Dźwiękowa Cyberpunk 2077: Ponad 20 utworów skomponowanych przez wybitnych twórców Marcina Przybyłowicza, P.T. Adamczyka i Paula Leonarda Morgana.

EP od SAMURAI: Ekskluzywny zestaw utworów od ikonicznych buntowniczych rockmanów, zrealizowany we współpracy ze szwedzkim zespołem hardcore punkowym Refused.

Zestaw zapakowany jest w specjalnie zaprojektowane opakowanie, które odzwierciedla atmosferę i estetykę Cyberpunk 2077.

Zestaw płyt stanowi niepowtarzalny element kolekcjonerski dla miłośników futurystycznego uniwersum Cyberpunk 2077 i wyjątkowej muzyki.

CENA WYWOŁAWCZA: 1000 PLN

Core - Anna Hütter

Obraz Core symbolizuje żywotność życia i ludzkie doświadczenia, oddając esencję barwy i radości. Służy jako wizualna reprezentacja transformacji, jakiej doświadczają osoby z wadami słuchu po rozpoczęciu korzystania z implantów słuchowych. Poprzez żywe barwy i dynamiczne formy grafika ilustruje głęboki wpływ odzyskania zdolności słyszenia, odsłaniając świat pełen nowo odkrytego bogactwa i rozkoszy.

Anna Hütter pochodzi z Austrii i jest niezwykle utalentowaną, młodą artystką, której talent wcześnie dostrzegli jej rodzice, którzy zauważyli jej wyjątkową zdolność skupiania uwagi i postrzegania kolorów. Począwszy od 6 roku życia, zaczęła pracować z akrylem i od tego czasu doskonali swoje rzemiosło dzięki ciągłemu samorozwojowi i wskazówkom takich mentorów, jak Günther Vill Gratner i Michael Siegel. Jej dzieła to sztuka abstrakcyjna, a także innowacyjne projekty z zakresu spawania i stali w połączeniu z jej ekspresją artystyczną.

CENA WYWOŁAWCZA: 1000 PLN

O’krzyk 2 - Jerzy Konstantynowicz

Obraz Core symbolizuje żywotność życia i ludzkie doświadczenia, oddając esencję barwy i radości. Służy jako wizualna reprezentacja transformacji, jakiej doświadczają osoby z wadami słuchu po rozpoczęciu korzystania z implantów słuchowych. Poprzez żywe barwy i dynamiczne formy grafika ilustruje głęboki wpływ odzyskania zdolności słyszenia, odsłaniając świat pełen nowo odkrytego bogactwa i rozkoszy.

Anna Hütter pochodzi z Austrii i jest niezwykle utalentowaną, młodą artystką, której talent wcześnie dostrzegli jej rodzice, którzy zauważyli jej wyjątkową zdolność skupiania uwagi i postrzegania kolorów. Począwszy od 6 roku życia, zaczęła pracować z akrylem i od tego czasu doskonali swoje rzemiosło dzięki ciągłemu samorozwojowi i wskazówkom takich mentorów, jak Günther Vill Gratner i Michael Siegel. Jej dzieła to sztuka abstrakcyjna, a także innowacyjne projekty z zakresu spawania i stali w połączeniu z jej ekspresją artystyczną.

CENA WYWOŁAWCZA: 1000 PLN

Szkice statuetki Złoty Otis - Włodzimierz Pytkowski, karton, 29,5 x 42 cm

Wystawiona na aukcję praca to szkic symulacji ewolucji statuetki Złotego Otisa. To praca historyczna obrazująca zmiany jakim w ciągu 20 lat istnienia Artysta poddawał formę statuetki. Włodzimierz Pytkowski – Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jest członkiem OW Związku Polskich Artystów Plastyków. Pracował w agencjach reklamowych full service m.in.: TO TU, INNA, IMAGE ATR, IDEA na stanowiskach: Design Studio Manager, Art Director, Chief Designers. Jest propagatorem decentryzmu, który go urzekł i stał się głównym nurtem jego twórczości.
CENA WYWOŁAWCZA: 1000 PLN

Patera "Orchidea" stworzona w koncepcji wabi-sabi

Patera zrobiona została z drewna brzozowego poddanego działaniu grzybów przez okres 2 lat, co daje jej unikatowego charakteru.
Wabi-sabi to japońska koncepcja piękna, która podkreśla piękno w nieidealności, prostocie i efemeryczności. W architekturze wnętrz oznacza to wykorzystanie organicznych materiałów, takich jak surowe drewno, które charakteryzuje się widocznymi sękami, naturalnymi wzorami słojów i niewielkimi niedoskonałościami, co nadaje przedmiotom autentyczny i unikalny charakter.
Patera "Orchidea" jest przykładem, że brzozowa forma poddana delikatnej obróbce, może zmuszać do kontemplacji piękna natury i prostoty formy.
Artur Szczepański, architekt znany z projektowania wnętrz, które wyróżniają się harmonią, elegancją i przywiązaniem do naturalnych materiałów. Projektant tworzy historie, które przenikają przez materiały i formy, wnosząc harmonię i spokój do otaczającego świata. Jego portfolio obejmuje nie tylko renomowane meble dla takich klientów jak Elton John. Cliff Richard, restauracja Grind w Greenwich, ale także wielu klientów korporacyjnych, w tym wnętrza londyńskich hoteli Hilton i Regent, oraz sieci sklepów Top Shop, House of Frazer i wielu innych.
CENA WYWOŁAWCZA: 400 PLN

Kamizelka bokserska Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka

Zapraszamy do licytacji kamizelki bokserskiej legendy ringu, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka. Kamizelka pochodzi z wygranej, jubileuszowej (70-tej) walki Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, który w pełnym dystansie wygrał pojedynek z argentyńskim pięściarzem Pablo Cesarem Villanuevą w Białymstoku.

CENA WYWOŁAWCZA: 1000 PLN

DentaLove - Voucher

Wizyta konsyltacyjna w Warszawie z dokumentacją fotofaficzna, radiologiczną i planem leczenia oraz wizyta higieniczna z wybielaniem ( w przypadku braku przeciwwskazań )
Wartość jednego vouchera to 2150 zł.
CENA WYWOŁAWCZA: 1500 PLN

SABAT - Voucher

Voucher na dowolny spektakl wraz z dancingiem po przedstawieniu.
Voucher jest ważny bezterminowo, na pełną ofertę Teatru, dla dwóch osób.
CENA WYWOŁAWCZA: 200 PLN

Anna Wojciechowska - sesja wizerunkowa lub biznesowa

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na sesję zdjęciową, którą będzie prowadzić fotografka, Anna Wojciechowska.
Anna Wojciechowska to artystka, której prace cechuje niezwykłe wyczucie światła, estetyki i głębokie zrozumienie osobowości portretowanych osób. Jest znana z kreatywnej współpracy z młodymi artystami, dziennikarzami oraz przedsiębiorcami, potrafiąc wydobyć z nich to, co jest ich przewagą i wyróżnikiem.

Jej prace zdobywały liczne wyróżnienia, zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Była laureatką prestiżowych konkursów w Belgii, a także zdobyła uznanie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym (w kategorii portret).

Sesja biznesowa pod okiem pani Anny Wojciechowskiej to doskonała okazja do pracy nad profesjonalnym wizerunkiem oraz okazja do odkrywania własnej wizji siebie i swojej marki osobistej. To spotkanie, które może stać się inspiracją dla dalszego rozwoju.

ania-wojciechowska.art

CENA WYWOŁAWCZA: 800 PLN

Dominika Skrzypek - rodzinna sesja fotograficzna

Sesja zdjęciowa Mama i Ja. Zdjęcia mamy i dziecka lub dzieci, będą idealnym pre-
zentem na Dzień Mamy. Sesja odbędzie się w kameralnym studio na warszawskim
Gocławiu. Fotograf zapewnia sukienki dla mamy i dla młodszych dzieci Pakiet Mama
i Ja obejmuje 12 zdjęć, w świetlistych, kwiatowych stylizacjach. Dominika Skrzypek
Kreatywny fotograf rodzinny. Wykonuje sesje ciążowe, bajkowe sesje noworodkowe
oraz zdjęcia rodzinne. Prywatnie mama trójki dzieci, co zapewnia jej doskonały kon-
takt z małymi modelami.
Pracuje w kameralnym studio na warszawskim Gocławiu, gdzie w przepastnych sza-
fach przechowuje zbiór najśliczniejszych wianków, ubranek dla noworodków i wyszu-
kanych sukni do sesji ciążowych.
CENA WYWOŁAWCZA: 800 PLN

Maskotki Jellycat

JellyCat, to prestiżowa marka brytyjska, założona w 1999 roku w Londynie, która znana jest z projektowania i tworzenia luksusowych pluszaków dla dzieci i niemowląt. Każda maskotka tej marki jest symbolem jakości i komfortu. Pluszaki projektowane są z myślą o dzieciach. dlatego tworzone są ze starannie wyselekcjonowanych, luksusowych tkanin i materiałów.

Każda maskotka jest wynikiem starannego procesu projektowania i produkcji. Wysoka jakość wykonania pluszaków nie tylko przyciąga wzrok, ale także gwarantuje ich trwałość. Pluszaki i przytulanki Jellycat charakteryzują się subtelną paletą barw, co sprawia, że wyróżniają się wśród innych zabawek dla dzieci, stając się doskonałym wyborem nie tylko do kreatywnej zabawy, ale także jako dekoracja dziecięcego pokoju.

Fundacja Emotka - konsultacja, warsztat

Warsztaty dla Rodziców, którzy chcą się jeszcze lepiej dogadywać ze swoimi dziećmi, a także wspierać je w budowaniu odporności psychicznej i niezachwianego poczucia własnej wartości.

Przykładowe tematy:

Złość

Style komunikacji

Strefa regulacji emocji

Ja w relacji z otoczeniem

PATRONI

PARTNERZY GALI

PARTNERZY AUKCJI

PATRONI MEDIALNI

REGULAMIN AUKCJI CHARYTATYWNEJ

KONTAKT

FUNDACJA PROFESORA SKARŻYŃSKIEGO „SŁYSZĘ”
Kajetany, ul. Mokra 7, 05-830 Nadarzyn
fundacja@fundacjaslysze.pl

REGULAMIN PŁATNOŚCI T-PAY
REGULAMIN PŁATNOŚCI PRZELEWY24

NASZE DANE

FUNDACJA PROFESORA SKARŻYŃSKIEGO „SŁYSZĘ”
Kajetany, ul. Mokra 7, 05-830 Nadarzyn
tel. 663 030 097

Konto:
Santander Bank Polska S.A. 89 1500 1777 1217 7010 0081 0000
KRS: 0000354595,
NIP: 5342448120,
REGON: 142365438

Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)

Back to top