Wszyscy razem

Warsztaty USŁYSZ NAS – 19.11.22 – Fotorelacja

Ach, co to było za spotkanie… Kurz opadł, ale ciepłe emocje zostaną z nami na długo.

Bardzo się cieszymy, że udało nam się spotkać w tak licznym gronie. Dziękujemy, że mimo listopadowego chłodu dzieci i rodzice wykazali się pełnią energii i zaangażowania.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom, terapeutom i prowadzącym zajęcia, bez których ten terapeutyczny dzień nie byłby taki owocny.

Dziękujemy za pełne zaangażowanie i edukacyjny wkład:

• Agnieszce Dechnik, która poprowadziła poranne zajęcia aktywizujące i terapię ręki,
  • Marcie Wójtowicz i Aleksandrze Strusowicz, które poprowadziły grupowe zajęcia logopedyczne,
  • Magdalenie Krawczun, która przeprowadziła z dziećmi treningi słuchowe,
  • Dawidowi Gębala, który wprowadził Ślimaczki w niezwykły Świat klocków Linden,
    Firma Lindewood przygotowała jeszcze dla rodziców specjalny kod rabatowy na zakup klocków w sklepie https://lindenwood.eu/sklep/
    Oto kod: FS2022 – uprawniający do 10% zniżki.

• Marynie Sztuk – Wrzeszcz i Wiolecie Szyca, które przeprowadziły terapię psychomotoryczną metodą Procus i Block,
  • Paulinie Osial i Paulinie Wysockiej z „Temat Dziecko”, które zajęły się terapią pedagogiczną naszych kochanych dzieci.

Za ciekawe wystąpienie dziękujemy także pani Annie Barej, która wprowadziła Rodziców w tajniki terapii słuchowej, jaką można wykonywać w domu, w trakcie codziennych czynności.

Dziękujemy także grupie wolontariuszy z Liceum Ogólnokształcącego w Nadarzynie. Bezinteresowna pomoc młodzieży przyczyniła się do wielu dziecięcych uśmiechów. Taka postawa jest godna naśladowania. Pani dyr. Magdalenie Drzewuckiej oraz p. Agnieszce Zboinie także dziękujemy! Dyrekcji Liceum oraz Rodzicom składamy gratulacje – Mogą Państwo być dumni, że macie tak uczynną, skłonną do poświęceń i bezinteresownej pracy w imię dobrych uczynków młodzież!

Nasze spotkanie nie byłoby tak obfite w prezenty, gdyby nie wsparcie naszych partnerów, którym także bardzo DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

cz. 1