→ 𝐶𝑧𝑦 𝑜𝑠𝑜𝑏𝑦 𝑛𝑖𝑒𝑠ł𝑦𝑠𝑧𝑎̨𝑐𝑒 𝑚𝑎𝑗𝑎̨ 𝑠𝑧𝑎𝑛𝑠𝑒̨ 𝑓𝑢𝑛𝑘𝑐𝑗𝑜𝑛𝑜𝑤𝑎𝑐́ 𝑛𝑎 𝑟𝑜́𝑤𝑛𝑖 𝑧 𝑜𝑠𝑜𝑏𝑎𝑚𝑖 𝑧𝑑𝑟𝑜𝑤osłyszącymi?
→ 𝐶𝑧𝑦 𝑧𝑎𝑟𝑎𝑏𝑖𝑎𝑗𝑎̨ 𝑡𝑦𝑙𝑒 𝑠𝑎𝑚𝑜, 𝑐𝑜 większośc społeczeństwa?
→ 𝐽𝑎𝑘𝑖𝑒 𝑘𝑜𝑟𝑧𝑦𝑠́𝑐𝑖 𝑑𝑙𝑎 𝑝𝑟𝑎𝑐𝑜𝑑𝑎𝑤𝑐𝑦 𝑛𝑖𝑒𝑠𝑖𝑒 𝑧𝑎𝑡𝑟𝑢𝑑𝑛𝑖𝑎𝑛𝑖e 𝑜𝑠𝑜́𝑏 𝑧 𝑛𝑖𝑒𝑑𝑜𝑠ł𝑢𝑐ℎ𝑒𝑚?
→ 𝑍 𝑗𝑎𝑘𝑖𝑚𝑖 𝑡𝑟𝑢𝑑𝑛𝑜𝑠́𝑐𝑖𝑎𝑚𝑖 𝑚𝑖𝑒𝑟𝑧𝑦 𝑠𝑖𝑒̨ 𝑜𝑠𝑜𝑏𝑎  𝑧𝑎𝑖𝑚𝑝𝑙𝑎𝑛𝑡𝑜𝑤𝑎𝑛𝑎 𝑙𝑢𝑏 𝑧𝑎𝑎𝑝𝑎𝑟𝑎𝑡𝑜𝑤𝑎𝑛𝑎 𝑤 𝑠́𝑟𝑜𝑑𝑜𝑤𝑖𝑠𝑘𝑢 𝑧𝑎𝑤𝑜𝑑𝑜𝑤𝑦𝑚?
→ 𝐽𝑎𝑘 𝑤𝑦𝑔𝑙𝑎̨𝑑𝑎 𝑝𝑟𝑜𝑐𝑒𝑠 𝑟𝑒𝑘𝑟𝑢𝑡𝑎𝑐𝑦𝑗𝑛𝑦 𝑜𝑠𝑜́𝑏 𝑧 𝑛𝑖𝑒𝑑𝑜𝑠ł𝑢𝑐ℎ𝑒𝑚?
→ 𝐶𝑧𝑦 𝑠𝑎̨ 𝑧𝑎𝑤𝑜𝑑𝑦, 𝑘𝑡𝑜́𝑟𝑦𝑐ℎ 𝑜𝑠𝑜𝑏𝑎 𝑧 𝑛𝑖𝑒𝑑𝑜𝑠ł𝑢𝑐ℎ𝑒𝑚 𝑛𝑖𝑒 𝑝𝑜𝑤𝑖𝑛𝑛𝑎 𝑤𝑦𝑘𝑜𝑛𝑦𝑤𝑎𝑐́?

W najbliższym webinarze pt.:

Samodzielni i niezależni – aktywność zawodowa osób z niedosłuchem

21 września (środa), o godz. 20:00

Poruszymy zagadnienia związane z rynkiem pracy osób zaimplantowanych i zaparatowanych.
Dowiemy się czy osoby niepełnosprawne mogą liczyć na takie same warunki zatrudnienia jak większość społeczeństwa? Zgłębimy kwestie formalne zatrudniania osób niepełnosprawnych, a także porozmawiamy o korzyściach wizerunkowych i finansowych pracodawców. Poznamy także perspektywę samych osób implantowanych, które na rynku pracy są już od lat.

A pomogą nam w tym znakomici goście – eksperci:

→ Joanna OlszewskaPrezes BPO Network agencji pośrednictwa pracy, specjalizującej się w poszukiwaniu pracowników niepełnosprawnych o różnych kwalifikacjach. Od ponad 30 lat pracuje w środowisku osób z niepełnosprawnościami. W swoim biurze stacjonarnym zatrudnia kilka osób niesłyszących.

→ Rafał Pawłowski – Założyciel oraz Prezes Fundacji Brak Barier, Certyfikowany Trener szkoleń

Kinga Latosińska – zaimplantowana szefowa biura doradztwa rolniczego, autorka bloga Latosiowy Dom,  jedna z założycielek Stowarzyszenia “Pomagam bo lubię”

→ Sylwia Rytelznana jako Sylwia kobieta PETARDA, nauczycielka angielskiego w przedszkolu,  zaimplantowana, śpiewająca autorka bloga Fightuuuapa .

Webinar poprowadzi:

Agnieszka Dechnik – Wolontariuszka Fundacji.
Mama zaimplantowanego Jasia, który urodził się z głuchotą czuciowo-nerwową obustronną oraz wzmożonym napięciem mięśniowym. Losy Jasia można śledzić na blogu Daj mi usłyszeć Twój głos – Jaś w świecie dźwięków

Zarejestruj się, by otrzymać link do spotkania. KLIKNIJ TU i wypełnij krótki formularz, by otrzymać link do spotkania.