Wesprzyj naszą misję już teraz

wpłać

Świat, w którym każdy ma równe szanse na pełne uczestnictwo w życiu społecznym, niezależnie od swoich ograniczeń słuchowych. Nasze wartości: Pasja, empatia, profesjonalizm, innowacyjność.

Fundacja realizuje swoje cele poprzez działania w sferze ochrony i promocji zdrowia oraz w sferze nauki i edukacji, a w szczególności:

1) promowanie zdrowia,

2) tworzenie warunków dla świadczenia różnorodnych form pomocy medycznej dla osób chorych i niepełnosprawnych, uwzględniających najnowsze osiągnięcia wiedzy medycznej, w tym tworzenie zakładów opieki zdrowotnej.

3) tworzenie warunków dla rozwoju działalności badawczo-naukowej i dydaktycznej w zakresie medycyny i zarządzania w ochronie zdrowia, w tym tworzenie ośrodków szkolenia podyplomowego i szkół, prowadzenie badań, studiów i ekspertyz oraz popularyzację ich wyników w zakresie wybranych dziedzin medycyny oraz prowadzenie kursów i szkoleń.

4) współpracę z organizacjami, samorządami i środowiskami: nauki, ochrony zdrowia, krajowymi i zagranicznymi.

5) udzielanie w miarę możliwości wsparcia organizacyjnego i materialnego (finansowego lub rzeczowego) zakładom opieki zdrowotnej, jednostkom badawczo-rozwojowym i wyższym szkołom medycznym,

6) współdziałanie z władzami, instytucjami oraz organizacjami realizującymi cele zbieżne z celami Fundacji,

7) przyznawanie stypendiów wybitnie uzdolnionym studentom i pracownikom medycznym,

8) organizowanie zbiórek i imprez publicznych,