→ 𝐶𝑧𝑦𝑚 𝑟𝑜́𝑧̇𝑛𝑖 𝑠𝑖𝑒̨ 𝑛𝑖𝑒𝑑𝑜𝑠ł𝑢𝑐ℎ 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑤𝑜𝑑𝑧𝑒𝑛𝑖𝑜𝑤𝑦 𝑜𝑑 𝑜𝑑𝑏𝑖𝑜𝑟𝑐𝑧𝑒𝑔𝑜 𝑖 𝑚𝑖𝑒𝑠𝑧𝑎𝑛𝑒𝑔𝑜?

→ 𝐽𝑎𝑘𝑖𝑒 𝑚𝑒𝑡𝑜𝑑𝑦 𝑙𝑒𝑐𝑧𝑒𝑛𝑖𝑎 𝑚𝑜𝑧̇𝑛𝑎 𝑠𝑡𝑜𝑠𝑜𝑤𝑎𝑐́ 𝑝𝑟𝑧𝑦 𝑑𝑎𝑛𝑦𝑚 𝑟𝑜𝑑𝑧𝑎𝑗𝑢 𝑛𝑖𝑒𝑑𝑜𝑠ł𝑢𝑐ℎ𝑢?

→ 𝑂𝑡𝑜𝑒𝑚𝑖𝑠𝑗𝑎 𝑎𝑘𝑢𝑠𝑡𝑦𝑐𝑧𝑛𝑎 – 𝑐𝑧𝑒𝑔𝑜 𝑑𝑜𝑤𝑖𝑒𝑚𝑦 𝑠𝑖𝑒̨ 𝑧 𝑡𝑒𝑔𝑜 𝑏𝑎𝑑𝑎𝑛𝑖𝑎 𝑖 𝑑𝑙𝑎 𝑗𝑎𝑘𝑖𝑐ℎ 𝑝𝑎𝑐𝑗𝑒𝑛𝑡𝑜́𝑤 𝑗𝑒𝑠𝑡 𝑝𝑜𝑙𝑒𝑐𝑎𝑛𝑒?

→ 𝐽𝑎𝑘𝑖𝑒 𝑒𝑡𝑎𝑝𝑦 𝑏𝑎𝑑𝑎𝑛𝑖𝑎 𝑡𝑤𝑜𝑟𝑧𝑎̨ 𝑘𝑜𝑚𝑝𝑙𝑒𝑘𝑠𝑜𝑤𝑦 𝑤𝑦𝑛𝑖𝑘 𝑎𝑢𝑑𝑖𝑜𝑚𝑒𝑡𝑟𝑖𝑖?

→ 𝐴𝐵𝑅 𝑙𝑢𝑏 𝐴𝑆𝑆𝑅. 𝐶𝑜 𝑡𝑜 𝑧𝑎 𝑏𝑎𝑑𝑎𝑛𝑖𝑎? 𝘊𝑧𝑦𝑚 𝑟𝑜́𝑧̇𝑛𝑖𝑎̨ 𝑠𝑖𝑒̨  𝘪 𝘫𝑎𝑘 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑏𝑖𝑒𝑔𝑎 𝑡𝑎𝑘𝑖𝑒 𝑏𝑎𝑑𝑎𝑛𝑖𝑒?

→ 𝐽𝑎𝑘 𝑖𝑛𝑡𝑒𝑟𝑝𝑟𝑒𝑡𝑜𝑤𝑎𝑐́ 𝑤𝑦𝑛𝑖𝑘𝑖?

W najbliższym webinarze pt.:

Diagnoza audiologiczna, czyli wszystko o badaniach słuchu.

05 października (środa), o godz. 20:00

Poruszymy zagadnienia związane ze szczegółową analizą badań słuchu, jakie należy przeprowadzić dla pełnej diagnostyki niedosłuchu.
Dowiemy się, które badania jaką funkcję mierzą, jak poznać czy wynik jest prawidłowy czy nieprawidłowy? Przedstawimy proste sposoby odczytywania wyników.
A także wyjaśnimy są jakie rodzaje niedosłuchu i z czego wynikają.

A pomogą nam w tym znakomici goście – eksperci:

lek. Karol Myszelaudiolog, foniatra, Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS Konin

Joanna Michalakaudiofonolog i protetyk słuchu, Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w Kajetanach

Iwona Tomaszewska-Hertaudiofonolog i protetyk słuchu, Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w Kajetanach

Sylwia Leńczowskamama zaimplantowanego obustronnie 2-letniego Ksawerego, którego codzienność możecie śledzić w social mediach na kanale W świecie dźwięków Ksawka i jego uszka

Webinar poprowadzi:

Agnieszka Dechnik – Wolontariuszka Fundacji.
Mama zaimplantowanego Jasia, który urodził się z głuchotą czuciowo-nerwową obustronną oraz wzmożonym napięciem mięśniowym. Losy Jasia można śledzić na blogu Daj mi usłyszeć Twój głos – Jaś w świecie dźwięków

Zarejestruj się, by otrzymać link do spotkania. KLIKNIJ TU i wypełnij krótki formularz, by otrzymać link do spotkania.