→ 𝐾𝑡𝑜́𝑟𝑒 𝑙𝑒𝑘𝑖 𝑧𝑎𝑙𝑖𝑐𝑧𝑎𝑚𝑦 𝑑𝑜 𝑙𝑒𝑘𝑜́𝑤 𝑜𝑡𝑜𝑡𝑜𝑘𝑠𝑦𝑐𝑧𝑛𝑦𝑐ℎ?

→ 𝐶𝑧𝑦 𝑙𝑒𝑘𝑖 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑝𝑖𝑠𝑦𝑤𝑎𝑛𝑒 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑧 𝑙𝑒𝑘𝑎𝑟𝑧𝑎 𝑝𝑖𝑒𝑟𝑤𝑠𝑧𝑒𝑔𝑜 𝑘𝑜𝑛𝑡𝑎𝑘𝑡𝑢 𝑚𝑜𝑔𝑎̨ 𝑚𝑖𝑒𝑐́ 𝑤𝑝ł𝑦𝑤 𝑛𝑎 𝑠ł𝑢𝑐ℎ?

→ 𝑁𝑎 𝑐𝑧𝑦𝑚 𝑝𝑜𝑙𝑒𝑔𝑎 𝑢𝑠𝑧𝑘𝑜𝑑𝑧𝑒𝑛𝑖𝑒 𝑠ł𝑢𝑐ℎ𝑢 𝑝𝑜 𝑝𝑜𝑑𝑎𝑛𝑖𝑢 𝑙𝑒𝑘𝑜́𝑤 𝑜𝑡𝑜𝑡𝑜𝑘𝑠𝑦𝑐𝑧𝑛𝑦𝑐ℎ?

→ 𝐽𝑎𝑘 𝑑𝑧𝑖𝑎ł𝑎𝑗𝑎̨ 𝑎𝑛𝑡𝑦𝑏𝑖𝑜𝑡𝑦𝑘𝑖?

→ 𝐶𝑜 𝑡𝑜 𝑤ł𝑎𝑠́𝑐𝑖𝑤𝑖𝑒 𝑧𝑛𝑎𝑐𝑧𝑦 𝐶𝑅𝑃?

→ 𝐶𝑧𝑦 𝑖𝑠𝑡𝑛𝑖𝑒𝑗𝑎̨ 𝑠𝑝𝑜𝑠𝑜𝑏𝑦 𝑧𝑎𝑝𝑜𝑏𝑖𝑒𝑔𝑎𝑛𝑖𝑎 𝑑𝑧𝑖𝑎ł𝑎𝑛𝑖𝑜𝑚 𝑛𝑖𝑒𝑝𝑜𝑧̇𝑎̨𝑑𝑎𝑛𝑦𝑚?

W najbliższym webinarze pt.:

Czy leki mogą wpływać na słuch? Ototoksyczność leków i antybiotyków.

26.10.2022r. godz. 20:00

Poruszymy zagadnienia związane z podaniem leków ototoksycznych i tego ewentualnych skutkach. Eksperci wprowadzą nas w szczegóły sytuacji, w których podanie takich leków jest słusznym rozwiązaniem. Opowiedzą o tym, że nie zawsze muszą wystąpić skutki uboczne podania leków i jakimi priorytetami kierują się lekarze podejmując decyzje.

A w temat wprowadzą nas znakomici goście – eksperci:

• dr n. farm. Magdalena Skarżyńska -specjalista farmacji aptecznej i szpitalnej, specjalista ds. badań klinicznych w Instytucie Narządów Zmysłów, farmaceuta kliniczny w Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS.
  • dr Paweł KrajewskiSpecjalista w dziedzinie neonatologii, specjalista z anestezjologii i intensywnej terapii II stopnia, Kierownik Oddziału Neonatologii Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  • dr Andrzej Pastuszak otorynolaryngolog Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w Kajetanach.

Webinar poprowadzi:

Agnieszka Dechnik – Wolontariuszka Fundacji.
Mama zaimplantowanego Jasia, który urodził się z głuchotą czuciowo-nerwową obustronną oraz wzmożonym napięciem mięśniowym. Losy Jasia można śledzić na blogu Daj mi usłyszeć Twój głos – Jaś w świecie dźwięków

Zarejestruj się, by otrzymać link do spotkania. KLIKNIJ TU i wypełnij krótki formularz.