Wesprzyj naszą misję już teraz

wpłać

Liderzy Fundacji Profesora Skarżyńskiego „Słyszę” posiadają różnorodne doświadczenie i kompetencje z zakresu nauki, technologii, medycyny, polityki publicznej, edukacji, komunikacji, prawa i biznesu. Naszą działalność kierujemy misją stworzenia świata, w którym znikają bariery dla osób z problemami ze słuchem

Dr hab. n med. i o zdr. Magdalena Beata Skarżyńska -Rada fundacji

Dr hab. n med. i o zdr. Magdalena Beata Skarżyńska

Rada fundacji
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Farmaceutycznego na kierunku farmacja z tytułem dr hab. n. farm. z wyróżnieniem uzyskanym w Narodowym Instytucie Leków. Specjalista farmacji aptecznej. Autorka oraz współautorka publikacji i prac poglądowych z dziedzin farmacji, farmakologii oraz otorynolaryngologii.

dr n. med. Bożena Anna Skarżyńska -Rada fundacji

dr n. med. Bożena Anna Skarżyńska

Rada fundacji
Adiunkt w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej Centrum Biostruktury Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

dr n. o zdr. inż. Łukasz Franciszek Bruski -Rada fundacji

dr n. o zdr. inż. Łukasz Franciszek Bruski

Rada fundacji
Inżynier, dr nauk o zdrowiu, absolwent Warszawskiej Politechniki i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pracę doktorską obronił z wyróżnieniem na II WL Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od lat aktywnie zaangażowany w realizację programów łączących medycynę i technologię.

mgr Ewelina Kinga Zawiłowska -Zarząd Fundacji

mgr Ewelina Kinga Zawiłowska

Zarząd Fundacji
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie Organizacjami Ochrony Zdrowia. Wielokrotny uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych szkoleń, konferencji i kongresów o tematyce związanej z otorynolaryngologią, audiologią i foniatrą, a także rehabilitacją słuchu i mowy. Członek komitetów organizacyjnych wielu spotkań z ww. dziedzin.