Wesprzyj naszą misję już teraz

wpłać

Edukacja

Przekazujemy rzetelną wiedzę o niedosłuchu, organizujemy szkolenia i warsztaty dla osób z niedosłuchem, ich rodzin i profesjonalistów.

PROGRAMY SZKOLEŃ I WEBINARY
Stworzyliśmy przestrzeń do promocji zdrowia, która jest jednym z filarów działalności Fundacji. Realizacja różnych programów, ma również na celu tworzenie warunków dla świadczenia różnorodnych form pomocy medycznej dla osób chorych i  z niepełnosprawnościami, w oparciu o najnowsze osiągnięcia wiedzy medycznej.

Projekt bez nazwy

Wsparcie

Budujemy silną społeczność, w której każdy może znaleźć zrozumienie i wsparcie. Oferujemy doradztwo, organizujemy grupy wsparcia i pomagamy w uzyskaniu dostępu do odpowiednich usług.

TURNUSY
Turnusy rehabilitacyjne to możliwość konsultacji ze specjalistami, ale przede wszystkim okazja do rozwoju osobistego i społecznego. Uczestnicy korzystający z implantów ślimakowych i innych urządzeń wspomagających słuch, mogą dzielić się na nich doświadczeniami oraz wspólnie poszukiwać nowych rozwiązań, które ułatwią im codzienne funkcjonowanie.

Przedstawicielstwo

Reprezentujemy interesy osób z niedosłuchem, zabiegamy o zmiany legislacyjne i poprawę dostępności środowiska.

Współpraca
Budujemy silne relacje z ekspertami, instytucjami i organizacjami, aby zapewnić naszym beneficjentom dostęp do najlepszych usług

Działalność na rzecz rozwoju nauki

Wspieramy inicjatywy badawcze, które mają na celu rozwój nowych metod diagnostyki i leczenia niedosłuchu.